Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie

99-300 Kutno

ul. St. Staszica 6

e-mail: sp2kutno@tlen.pl

Stypendia Prezydenta dla uczniów „Dwójki”

W dniu dzisiejszym w sali konferencyjno-medialnej Gimnazjum nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Kutnie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów dla 18 uczniów z najwyższą średnią ocen.

Uczestniczący w uroczystości Pan Zbigniew Wdowiak – zastępca Prezydenta miasta Kutno, wręczając okolicznościowe dyplomy, pogratulował osiągniętych sukcesów, podziękował licznie zgromadzonym rodzicom za wsparcie edukacyjne swoich pociech.

Dyrektor gimnazjum, Juliusz Sieradzon potwierdził, że osiągnięcia uczniów nie są przypadkowe. Świadczyć o tym może zakwalifikowanie się 6 uczniów szkoły do finałów wojewódzkich konkursów organizowanych przez Łódzkiego Kuratora Oświaty /matematyka, j. polski, historia, wiedza o społeczeństwie/ oraz finału konkursu „Matematyka moja pasja”.