Harmonogram zajęć
HARMONOGRAM FORM WSPARCIA W RAMACH PROJEKTU
„ARYSTOTELES W KUTNIE”
Gimnazjum nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Kutnie
Ważny od dnia 13 stycznia 2012r.
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA |
FORMA ZAJĘĆ |
TERMIN REALIZACJI |
SALA |
|
DZIEŃ TYGODNIA |
GODZINY
|
||||
ZADANIE II. DODATKOWE ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE ORAZ SPECJALISTYCZNE |
|||||
Pietrzak Iwona |
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego w kl. I |
piątek |
14.20 - 15.05 |
8 |
|
Romanowska Teresa |
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego w kl. II |
czwartek |
14.40 - 15.25 |
13 |
|
Kudelska Ewa |
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego w kl. III |
środa |
13.45 - 14.30 |
10 |
|
Zagawa Łucja |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl. I |
czwartek |
14.40 - 15.25 |
9 |
|
15.30 - 16.15 |
|||||
Zagawa Łucja |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl. II |
poniedziałek |
14.40 - 15.25 |
9 |
|
15.30 - 16.15 |
|||||
Pancer Anna |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl. III |
środa |
14.40 - 15.25 |
4 |
|
piątek |
13.45 - 14.30 |
4 |
|||
Strupagiel Eliza |
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego w kl. I |
czwartek |
8.55 - 9.40 |
36a |
|
Szadkowska Marta |
Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego w kl. II |
wtorek |
14.40 - 15.25 |
36a |
|
Strupagiel Eliza |
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego w kl. III |
środa |
14.30 - 15.15 |
9 |
|
Byczek Jadwiga |
Zajęcia wyrównawcze z fizyki w kl. III |
wtorek |
14.40 - 15.25 |
29 |
|
Urbańska Henryka |
Zajęcia wyrównawcze z biologii w kl. I |
wtorek |
8.00 - 8.45 |
29 |
|
Urbańska Henryka |
Zajęcia wyrównawcze z biologii w kl. III |
wtorek |
14.40 - 15.25 |
18 |
|
Szczepaniak Izabela |
Zajęcia wyrównawcze z chemii w kl. I |
poniedziałek |
14.40 - 16.20 |
27 |
|
Barańska Halina |
Zajęcia wyrównawcze z chemii w kl. III |
środa |
14.40 - 15.25 |
27 |
|
Narkiewicz Katarzyna |
Zajęcia specjalistyczne (dysgrafia i dysleksja) w kl. I |
poniedziałek |
8.00 - 8.45 |
7 |
|
czwartek |
14.30 - 15.15 |
2 |
|||
Romanowska Teresa |
Zajęcia specjalistyczne (dysgrafia i dysleksja) w kl. II |
poniedziałek |
14.40 - 15.25 |
13 |
|
15.30 - 16.15 |
|||||
Kudelska Ewa |
Zajęcia specjalistyczne (dysgrafia i dysleksja) w kl. III |
środa |
14.40 - 15.25 |
10 |
|
czwartek |
14.40 - 15.25 |
||||
ZADANIE III. DORADZTWO I OPIEKA PEDAGOGICZNO – PSYCHOLOGICZNA |
|||||
Andrzejczak Małgorzata |
Doradztwo psychologiczno - pedagogiczne - zajęcia |
środa |
15.30 - 16.15 16.20 - 17.05 |
29 |
|
Sobczak - Majtczak Renata |
Doradztwo psychologiczno - pedagogiczne - zajęcia |
poniedziałek |
15.30 - 16.15 16.20 - 17.05 |
23 |
|
Karbowski Andrzej |
Zajęcia sportowo – rekreacyjne – Piłka nożna, piłka siatkowa |
środa |
15.30 - 16.30 16.35 - 17.35 |
hala |
|
Kroczek Marzanna |
Zajęcia sportowo – rekreacyjne – Piłka ręczna, piłka koszykowa, elementy tańca |
wtorek |
15.30 - 16.30 16.35 - 17.35 |
hala |
|
Narkiewicz Katarzyna |
Koło teatralne |
czwartek |
15.15 - 16.15 |
2 |
|
Chodorowska Renata |
Edukacja czytelnicza i medialna z elementami gry |
piątek
|
15.30 - 17.30 |
25 |
|
sobota (druga |
8.30 - 9.30 9.35 -10.35 10.40 - 11.40 11.45 - 12.45 |
||||
Pietrzak Iwona |
Koło dziennikarskie |
poniedziałek |
14.40 - 15.40
|
8 |
|
25. |
Stalińska Grażyna |
Koło młodego Europejczyka |
środa |
14.30 - 16.30 |
6 |
czwartek |
14.30 - 15.30 |
||||
ZADANIE IV. DODATKOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE I POZASZKOLNE |
|||||
26. |
Matusiak Wanda |
Utalentowany Matematyk Kutnowski |
czwartek |
14.40 - 15.25 |
3 |
15.30 - 16.15 |
|||||
piątek |
14.40 - 15.25 |
||||
27. |
Barańska Halina |
Zajęcia z chemii |
środa |
15.25 - 16.10 |
27 |
28. |
Szczepaniak Izabela |
Zajęcia z fizyki |
czwartek |
15.25 - 16.10 |
27 |
29. |
Kaba Edyta |
Zajęcia z biologii |
czwartek |
15.30 - 16.15 |
18 |
30. |
Andryszczak – Pawłowska Ewa |
Zajęcia artystyczne „Sztuka i matematyka” |
czwartek |
15.30 - 16.15 16.20 - 17.05 |
22
|
sobota (druga |
9.00 - 9.45 9.50 - 10.35 10.40 - 11.25 11.30 - 12.15 |
||||
31. |
Sobieszek Elżbieta |
„Nowe technologie” – ITC – kl. I |
poniedziałek |
14.40 - 15.25 15.30 - 16.15 |
5 |
32. |
Rozkosz Bogumiła |
„Nowe technologie” – ITC – kl. II |
wtorek |
14.30 - 15.15 15.20 - 16.05 |
12 |
33. |
Sobieszek Elżbieta |
„Nowe technologie” – ITC – kl. III |
wtorek |
14.40 - 15.25 15.30 - 16.15 |
5 |
34. |
Korczyńska Elżbieta |
Komunikacja językowa – język angielski kl. I |
poniedziałek |
14.40 - 15.25 |
7 |
35. |
Korczyńska Elżbieta |
Komunikacja językowa – język angielski kl. II |
wtorek |
14.40 - 15.25 |
7 |
czwartek |
14.40 - 15.25 |
7 |
|||
36. |
Strupagiel Eliza |
Komunikacja językowa – język angielski kl. III |
piątek |
8.10 - 8.55 9.00 - 9.45 |
36 |
37. |
Krajewska Magdalena |
Komunikacja językowa – język niemiecki |
wtorek |
15.30 - 16.15 16.20 - 17.05 |
3 |
38. |
Wdowiak Anna |
Komunikacja językowa – język francuski |
wtorek |
15.30 - 16.15 16.20 - 17.05 |
2 |
ZADANIE V. PORADNICTWO I DORADZTWO EDUKACYJNO – ZAWODOWE |
|||||
39. |
Pływacz Maria |
Zajęcia w zakresie doradztwa i poradnictwa zawodowego |
środa |
15.30 - 16.15 16.20 - 17.05 |
13 |
piątek |
15.30 - 16.15 16.20 - 17.05 |
13 |
|||
40. |
Małachowski Robert |
Zajęcia warsztatowe „Ja manager” |
poniedziałek |
4 godz. lek. |
wg planu klas |
wtorek |
1 godz. lek. (8.00 - 8.45) |