Osiągnięcia sportowe
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016-2017
Na szczeblu kraju
- Finał Mistrzostw Polski Konkursu Wiedzy Morskiej pn. Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego w Jastarni - IX m-ce - Wiktoria Kapica
Od szczebla powiatowego
- Mistrzostwa Województwa Konkursu Wiedzy Morskiej pn. Polska Marynarka Wojenna a Historia Wybrzeża Polskiego - I m- ce drużynowo - Wiktoria Kapica, Krzysztof Kostrzewski; I m- ce w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt - Wiktoria Kapica
- Finał Wojewódzki Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce ręcznej dziewcząt - III m- ce - reprezentacja dziewcząt klas I-II
- Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt w Żychlinie - I m- ce- reprezentacja dziewcząt klas I-III
- Rejon Wojewódzki w piłce ręcznej dziewcząt w Kutnie - II m- ce- reprezentacja dziewcząt klas I-III
- Zawody użyteczno - obronne z okazji 77 Rocznicy Bitwy nad Bzurą - II m-ce - reprezentacja uczniów klas I-III
- Finał Wojewódzki Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce ręcznej chłopców - I m- ce
- Powiatowe Zawody strzelectwa sportowego pn. Dwubój ogniowy - I m- ce drużyny - reprezentacja uczniów klas I-III; I m- ce indywidualnie - Gracjan Życzkowski
- Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców w Żychlinie - I m- ce - reprezentacja uczniów klas I-III
- Rejon Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców w Łowiczu - III m- ce - reprezentacja uczniów klas I-III
- Powiatowe Międzygimnazjalne Drużynowe Zawody w strzelectwie sportowym o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Kutnie - I m- ce drużyny - reprezentacja uczniów klas I-III; I m- ce indywidualnie - Gracjan Życzkowski
- Powiatowe Zawody w strzelectwie sportowym pn. Świąteczne strzelanie - I m - ce drużyny - reprezentacja uczniów klas I-III; I m- ce indywidualnie - Gracjan Życzkowski; III m- ce indywidualnie - Hubert Tomczak
- Powiatowe Zawody w indywidualnych biegach przełajowych - II m- ce indywidualnie w kategorii dziewcząt i chłopców - Natalia Majchrzak, Jakub Grams - udział ww. uczniów w Finale Wojewódzkim w Uniejowie
- Powiatowe Zawody – szachy drużynowe -II m- ce -reprezentacja uczniów klas I-III
- Rejon Wojewódzki – szachy drużynowe - VI m- ce -reprezentacja uczniów klas I-III
- Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt - II m- ce- reprezentacja dziewcząt klas I-III
- Mistrzostwa Powiatu szkolnej drużynowej ligi lekkoatletycznej dziewcząt - I m- ce - reprezentacja dziewcząt klas I-III
- Półfinał Wojewódzki szkolnej drużynowej ligi lekkoatletycznej dziewcząt - II m- ce - reprezentacja dziewcząt klas I-III
- Półfinał Mistrzostw Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt - I m- ce - reprezentacja dziewcząt klas I-III
- Półfinał Mistrzostw Powiatu w siatkówce plażowej chłopców - I m- ce - reprezentacja chłopców klas I-III
- Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce dziewcząt klas II-III - I m- ce - reprezentacja dziewcząt klas II-III
- Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce dziewcząt klas I - I m- ce - reprezentacja dziewcząt klas I
- Finał Wojewódzki szkolnej drużynowej ligi lekkoatletycznej dziewcząt - IX m- ce - reprezentacja dziewcząt klas I-III
- Mistrzostwa Powiatu szkolnej drużynowej ligi lekkoatletycznej chłopców klas I-III - I m- ce - reprezentacja chłopców klas I-III
- Półfinał Wojewódzki szkolnej drużynowej ligi lekkoatletycznej chłopców klas I-III - II m- ce - reprezentacja chłopców klas I-III
- Finał Wojewódzki szkolnej drużynowej ligi lekkoatletycznej chłopców klas I-III - VII m- ce - reprezentacja chłopców klas I-III
- Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt - II m- ce - reprezentacja dziewcząt klas I-III
- Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt - II m- ce - reprezentacja dziewcząt klas I-III
- Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców - II m- ce - reprezentacja chłopców klas I-III
- Międzyszkolne Zawody Kros Strzelecki - I m- ce drużynowo - reprezentacja uczniów klas I-III; I, III m- ce drużynowo - Wiktoria Kapica, Juliusz Terlecki
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2003-2013
- III miejsce na Rejonie Wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej w piłce ręcznej chłopców 2003r. op. H. Nowak
- IV miejsce w finale wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych - Sylwia Woźniak w 2003r. op. M. Kroczek
- III miejsce na Rejonie Wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej w piłce ręcznej chłopców w 2003r. op. A. Karbowski
- III miejsce na Rejonie Wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej w biegach przełajowych w 2004r. op. M. Kroczek
- IV miejsce w Lekkoatletycznych Zawodach Wojewódzkich Samsung Athletic Cup 2004 – reprezentacja dziewcząt op. M. Kroczek
- I miejsce na Rejonie Wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej w piłce ręcznej dziewcząt w 2005r. op. M. Kroczek
- II miejsce na Rejonie Wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej w piłce ręcznej chłopców w 2005r. op. H. Nowak
- I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce ręcznej dziewcząt w Łodzi 2005r. op. M. Kroczek
- III miejsce w Finale Wojewódzkim w piłce ręcznej dziewcząt w Łodzi 2005r. op. M. Kroczek
- II miejsce na Rejonie Wojewódzkim w piłce nożnej dziewcząt w Skierniewicach 2005r. op. M. Kroczek
- II miejsce na Rejonie Wojewódzkim w Lidze Lekkoatletycznej 2005 r. op. M. Kroczek
- VI miejsce w Finale Wojewódzkim w Lidze Lekkoatletycznej w 2005 r. op. M. Kroczek
- I miejsce na Rejonie Wojewódzkim w piłce koszykowej dziewcząt w 2005 r. op. M. Kroczek
- III miejsce w Rawie Mazowieckiej na Rejonie Wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt w 2005 r. op. M. Kroczek
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim Piłki Koszykowej dziewcząt w Łodzi – 16.03.2006r. skład drużyny: Grzelak Magdalena, Grzelak Adrianna, Gawońska Joanna, Janczak Patrycja, Podemska Agnieszka, Przybylska Aneta, Tomczak Marcelina, Rembowska Natalia, Sowińska Natalia, Bednarz Justyna, Słowikowska Ewelina, Śnieć Daria op. M. Kroczek
- I miejsce na Rejonie Wojewódzkim w piłce ręcznej dziewcząt w 2006r. op. M. Kroczek
- III miejsce na Rejonie Wojewódzkim Ligi Lekkoatletycznej dziewcząt w 2006r op. M. Kroczek
- I miejsce na Rejonie Wojewódzkim w piłce koszykowej dziewcząt w 2006r. op. M. Kroczek
- Przemysław Poświatowski – I miejsce XLIII Finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Morskiej pt. Polska Marynarka wojenna a historia wybrzeża polskiego w kategorii indywidualnej;
- Przemysław Poświatowski, Martyna Matusiak – II miejsce XLIII Finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Morskiej pt. Polska Marynarka wojenna a historia wybrzeża polskiego op. A. Karbowski
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce koszykowej dziewcząt w Łodzi w 2007 op. M. Kroczek
- III miejsce w Finale Wojewódzkim w piłce koszykowej dziewcząt w Zgierzu 2007r. op. M. Kroczek
- III miejsce na Rejonie Wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej w piłce siatkowej dziewcząt 2007r. op. M. Kroczek
- III miejsce w Finale Wojewódzkim Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce ręcznej dziewcząt w 2010r. op. M. Kroczek
- III miejsce na Rejonie Wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej w piłce siatkowej dziewcząt w 2010r. op. M. Kroczek
- II miejsce na Rejonie Wojewódzkim w Skierniewicach w piłce nożnej chłopców w 2011r. op. A. Karbowski
- I miejsce w Finale Wojewódzkim w zawodach marynistycznych „Polska marynarka wojenna a historia wybrzeża polskiego” 2011 r.– Jakub Kasica, Anna Pompa op. A. Karbowski
- 16 miejsce w Ogólnopolskim Finale Zawodów Marynistycznych – Marcel Multan op. A. Karbowski
- III miejsce w Finale Wojewódzkim Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce ręcznej chłopców w 2011r. op. P. Kubicki
- III miejsce w Finale Wojewódzkim w piłce nożnej chłopców „Coca Cola Cup” – 2012r. op. A. Karbowski
- IV miejsce na Rejonie Wojewódzkim w piłce nożnej dziewcząt w Rawie Mazowieckiej w 2012r. op. M. Kroczek
- II miejsce w Finale Wojewódzkim w Zawodach Marynistycznych drużynowo – M. Grabowski i A. Pompa
- I miejsce indywidualnie Mikołaj Grabowski w 2012r. op. A. Karbowski
- III miejsce w Finale Wojewódzkim w Konstantynowie w piłce ręcznej dziewcząt w 2012r. op. M. Kroczek
- IV miejsce na Rejonie Wojewódzkim w Rawie Mazowieckiej w piłce ręcznej dziewcząt w 2012r. op. M. Kroczek
- I miejsce w Finale Wojewódzkim w zawodach marynistycznych „Polska marynarka wojenna a historia wybrzeża polskiego” – Aleksandra Swenderska i Mateusz Wierzykowski
- II miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Mateusz Wierzykowski
- III miejsce w klasyfikacji indywidualnej – A. Swenderska op. A. Karbowski
- Mateusz Wierzykowski – reprezentant województwa łódzkiego w Mistrzostwach Polski w Pucku op. A. Karbowski
Wielki Finał Orlikowej Ligi Mistrzów już po raz drugi został zorganizowany w Bełchatowie, we współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi. Warto wspomnieć, że cały cykl rozgrywek Orlikowej Ligi Mistrzów powstał z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.