Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie

ul. St. Staszica 6

e-mail: sp2kutno@tlen.pl

WYGRANA „ DWÓJKI ‘’ W ELIMINACJACH COCA COLA CUP 2016

Dnia 01.04.2016 r. na ORLIKU przy SP nr 6 w Kutnie został rozegrany I etap rundy eliminacyjnej Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup 2016 w kategorii chłopców, którego organizatorem był nauczyciel wychowania fizycznego Gimnazjum nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Kutnie p. Andrzej Karbowski.

W zawodach brało udział osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do półfinałów, następnie ich zwycięzcy spotkali się w finale zaś przegrane drużyny rywalizowały w meczu o trzecie miejsce.

Wyniki drużyny Gimnazjum nr 2 w Kutnie

MECZE GRUPOWE

GIM. NR 2 KUTNO – GIM. BIELAWY           7:1

GIM. NR 2 KUTNO – GIM. KRZYŻANÓW     2:0

GIM. NR 2 KUTNO – GIM. ŁANIĘTA             3:1

MECZ PÓŁFINAŁOWY

GIM. NR 2 KUTNO – GIM. OSTROWY          2:1

MECZ FINAŁOWY

GIM.NR 2 KUTNO – GIM. NR 3 KUTNO       1:0

Zajmując I miejsce drużyna Gimnazjum nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Kutnie awansowała do II etapu eliminacji w/w turnieju.

Skład drużyny: Kubiak Jakub, Florczak Michał, Józefowicz Maciej, Czuba Jakub, Świerczyński Damian, Zielonka Cezary, Walczak Mateusz, Okrasiński Oskar, Niezgoda Tymon, Sienkiewicz Miłosz.

Opiekun drużyny:  p. Andrzej Karbowski.

Rozpoczęcia zawodów dokonał przedstawiciel Urzędu Miasta Kutno p. Paweł Szczepanik, zawody podsumował Dyrektor MOSiR w Kutnie p. Paweł Ślęzak, któremu dziękujemy za pomoc w sfinansowaniu organizacji w/w turnieju.

Turniej odbył się dzięki uprzejmości dyrekcji SP nr 6 w Kutnie, która udostępniła boisko ORLIK.